Sakarya Merkez Çark Caddesi
0531 401 4523
Sakarya Günlük Kiralık Suit

Biz

Kimiz biz

img1

İdol Suit Sakaryada geniş, ferah ve ulaşımı kolay mekanlar tasarlar. Güvenle konaklayabileceğiniz sıcacık bir yuva.

Konaklamanın ekonomik, güvenli ve ulaşılabilir olması mekanlarımızı tasarlarken düşündüğümüz en önemli unsurdur. Misafirlerimizin memnuniyetini oluşturan bu temellerin üzerine konfor ve sosyal yaşam alanlarını ekleriz. Böylece konaklamanızla hayatınıza yeni anlamlar ve yeni anılar katarsınız. Konuklarımızın Sakarya'daki seyahatlerini mutlu kılmak isteriz ve bu bizi onurlandırır.

Tarihimiz

2012

Sakarya merkezde çark caddesinde hizmete sunduğumuz günlük kiralık evler ile Sakarya'da yeni bir konaklama anlayışı oluşturduk.

2015

Gün geçtikçe popülerleşen Serdivan Mavi Durak ve Serdivan AVM yakınlarında daha kapsamlı ve daha ekonomik günlük kiralık evler hazırladık.

2017

Sakarya suit daireleri yeniden biçimlendirip daha konforlu ve daha işlevsel hale getirdik.

2018

Bu gün Sakaryada hem günlük kiralık ev ve hem de suitler kiralayarak değişen konaklama trendleri için kendimizi geliştiriyoruz.

İş Olanakları

Her gün farklı kültürü ve farklı fikirleri bir araya getirip idol suit tecrübesini değiştiren potansiyeli gözleriz.

Sakarya idol Suit ile beraber çalışmak istiyorsanız bizi arayın sizinle beraber çalışmaktan ve bu takımın enerjisinden faydalanmak istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Sakaryada konaklama hizmetleri sektöründe adına çalışmak istiyorsanız bizi arayın.

Sakaryada Profesyonel Günlük Kiralıkçılar

Avantajlarımız

icon1

Sakaryada konaklamak için birbirinden farklı avantajlar sunuyoruz. Konaklamanızı anlamlandırmak ve arzu ettiğiniz bir konaklama için doğru yerdesiniz.

icon2

Farklı mekanlar ve farklı mahalleler. Merak etmeyin sizi Sakaryanın her noktasında misafir edebiliriz.

icon3

Konforlu ve ekonomik. Bütçenize uygun birbirinden farklı alternatifleri sunuyoruz.

Kabiliyetler

Sakaryada günlük kiralık suit için uzay bilimine gerek yok ama doğru hizmetin sınırı yok bu nedenle her gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz ve daha konforlu ve daha ekonomik konaklama alternatifleri geliştiriyoruz.

Görüşler