Sakarya Merkez Çark Caddesi
0531 401 4523
Sakarya Günlük Kiralık Suit

Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya Günlük Kiralık Ev

 

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı çark caddesinde. Şehrin merkezinde kalabileceğiniz eşsiz mekanlar rahatınız için tasarlandı. Ucuz fiyatlara günlük kiralık suitler bir konaklamadan bekleyebileceğiniz tüm imkanları sunar. Geniş yaşam alanlarıyla ve ulaşımı kolay noktalarda konaklayabileceğiniz bu suitler ücretsiz WiFi ve HDTV uydu kanallarıyla dinlenebileceğiniz sakin bir mahallede.

Adapazarı çark caddesi günlük kiralık ev

Sakarya günlük kiralık ev

Adapazarı çark caddesinde kafeler sokağında olması sizlere kafe ve restoranlara yakın olmanızı, böylelikle sosyalleşebileceğiniz şehir noktalarına yakın olmanızı sağlar. Serdivan AVM ve Agora AVM aynı şekide yakın. Alışverişlerinizi yapabileceğiniz Sakaryanın en çok ziyaret edilen AVM'leridir. Serdivan Mavi Durağa ulaşım çok kolay olmakla beraber toplamda 10 dakikanızı alır. İhtiyacınız olan herşey kapınızın önünde böylelikle zamanınızı sevdiklerinizle geçirirsiniz yola ayırmak yerine. Sosyalleşmek, çalışmak veya sadece dinlenmek için ideal yaşam alanları Adapazarı merkezde veya Serdivan Mavi Durakta, öğrencilerin bir araya geldiği meydan. Evlerin açık mimarisi ile ferah havanın rahatça girip çıktığı günlük kiralık evlerde konaklamanız sizleri Sapancanın havasıyla buluşturur. Her bütçeye ve büyüklüğe göre birbirinden güzel mekanlarla dilediğiniz günlük kiralık evde konaklayabilirsiniz. Şehrin cezbedici olanaklarıyla yaşamınıza yeni bir tecrübe veya hatıra ekleyebilirsiniz. Burayı yuvanız olarak farz edebilirsiniz.

Sakaryada günlük kiralık ev fiyatları her bütçeye en uygun alternatifler sunar. Kısa konaklamalarınızda veya uzun süre konaklamalarınızda cebinize en uygun fiyatlarla gelir. 80 liradan başlayan gecelik konaklamalarıyla iki kişinin kalabileceği ulaşımı kolay mekanlar.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.