Sakarya Merkez Çark Caddesi
0531 401 4523
Sakarya Günlük Kiralık Suit

Sakarya Merkezde Suit Otel

Sakarya Merkezde Suit Otel

Sakarya Merkezde Suit Otel

 

Sakarya merkezde Suit otel ve popüler atraksiyon noktalarının yanında idol Suit tarafından sunulan suitlerde konakla. Büyük suit odalarımızdaki tam teşkili mutfaktan faydalanın. Yüksek tavanlı ve size sunulan olanaklardan Faydalı’nın ücretsiz WiFi gibi. Çalışmak veya seyahat için kalabileceğiniz suitlerin yakınlarında şehri keşfedin. Sakarya kent meydanı ve Sakarya Kent park ayağınızın altında. Rahatı bulacağınız suitlerimizde şehri keşfedin.

 

 

Sakarya şehir merkezinde olmanızdan dolayı şehrin her noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. İlçe otogarları ile Sakarya şehrinin her noktasına ulaşabilirsiniz. Şehrin tüm alışveriş noktaları adımlar uzaklıkta. Serdivan AVM ve Agora AVM suitlere çok yakın böylece alışveriş zevkinizden geri kalmaz yerel halkın olduğu yerdesiniz. Çark Caddesi ve Kafeler sokağı tam olarak suitlerinizin olduğu yerde. Yerel yaşamın kalbinde Sakarya merkezde suit otel Adapazarı yaşamının keyfini çıkarın.

Aile veya kalabalık gruplarla mı konaklamayı planlıyorsunuz? Sakarya merkezde idol suit size 20 suite kadar konaklama olanağı sunar.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.